Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Serie A: Mbyllet ndeshja Milan-Cagliari në “San Siro”. Rezultati 0-0

Milani është nikoqir i Cagliarit në San Siro për ta zhvilluar ndeshjen e parafundit sezonale në Serie A.

Rossonerët pozicionohen në vend të katërt në renditje, me një pikë prapa Napolit që ndodhet në vend të tretë dhe pikë të barabarta me Juventusin që ndodhet një vend më poshtë.

Cagliari e ka siguruar mbijetesën në Serie A, ashtu që nuk ka ndonjë objektiv në këtë takim.

 

LIVE/ Milan – Cagliari 0-0

 

Mbyllet ndeshja

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

FUTBOLL DHE MUZIKË/ Andi Lila zbulon detajet dhe të ftuarin special në miqësoren solidarizuese

Delo.autor

TOTTENHAM i jep leksion Man United/ Londinezët thellojnë krizën e Mourinhos

Isa.Autor

Liverpooli nuk ndalet/ Roberto Firmino shënon golin e pestë ndaj Romës

Sadik.Autor

Leave a Comment