Gossip Sport

NJIHET PËR LINJAT E SAJ TRUPORE/ Basketbollistja italiane ngre temperaturat me FOTO seksi në rrjetet sociale

Basketbollistja Valentina Vinjali vijon të jetë në qendër të vëmendjes më shumë për jetën e saj jashtë parketit.

Bukuroshja italiane është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, aty ku vijon të provokojë me postimet “hot”. Vinjali shfaqet së fundmi më seksi se kurrë, duke ekspozuar linjat e saj trupore.

Related posts

Antonio Conte: Jam i lumtur që drejtoj Chelsea

Sadik.Autor

“KAM FOLUR ME TË GJITHË PËR…”​/ Sarri ende s’ka vendosur për Kepan: S’duam ta vrasim atë!

bora.autor

REAL MADRID-GRANADA/ Zidane i beson treshes së sulmit Rodrygo, Benzema dhe Lucas (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment