Basketball Sport Të tjera

SKANDAL/ Plas sherri masiv në ndeshjen e basketbollit. Lojtarët dhe drejtuesit nuk përmbahen (VIDEO)

Ndeshja e basketbollit midis Ponte Prizrenit dhe Pejës është pezulluar pas një përleshje masive që ka ndodhur gjatë mesit të lojës.

Lojtarë të dyja ekipeve dhe pjesëtarë të stafit janë konfrontuar fizikisht duke shkaktuar kaos të madh në sallë teksa shikohet që në sherr marrin pjesë dhe persona me veshje të thjeshta pra që janë thjesht tifozë të skuadrave.

Ndeshja u pezullua menjëherë teksa Federata e Basketbollit në Kosovë ende nuk ka dalë me një deklaratë zyrtare.

VIDEO

Related posts

DY NDESHJE TË MBETURA NË PREMIER/ Ish-portieri i “Djajve të Kuq”: Për sa kohë të jem gjallë, Liverpooli…

Delo.autor

ISH-LEGJENDA E ARSENALIT/ Unai Emery reagon: Arsenali duhet të tregojë gjendjen definitive për të, nuk mund…

Isa.Autor

SULMUESI I BAYERN ME PUSHIME/ Policia brenda vilës së Lewandowskit në Mynih, ja arsyeja

Delo.autor

Leave a Comment