Futboll Sport

ÇFARË PO NDODH ME LOJTARËT? Pas Ronaldos, edhe Locatelli i Italisë i jep goditje Coca-Colas (VIDEO)

I pari e nisi Ronaldo, tani po e pasojnë edhe lojtarët e tjerë. Zhvendosja e shisheve të coca-colës apo birrave duket se është kthyer në trend në këtë Euro 2020.

Manuel Locatelli, i cili mbrëmë ishte lojtari i ndeshjes në Itali-Zvicër pasi shënoi dy gola, gjatë konferencës për shtyp ka larguar dy shishet e Coca-Colas për të vendosur një shishe me ujë.

Locatelli ndoqi identik shembullin e Ronaldos, i cili e nisi këtë trend duke hequr dy shishet e Coca-Colës, ndërsa këshillonte për të pirë ujë. Veprimi i Ronaldos u pasua me miliarda dollarë humbje për kompaninë.

Më pas Pogba bëri të njëjtën gjë në konferencë, por duke hequr kësaj radhe shishen e birrës Heineken që është dhe sponsor zyrtar kryesor i Euro 2020

Related posts

Donnarumma: Ja çfarë më tha Buffon pasi pësova 4 gola nga Juvja në finalen e Kupës

Isa.Autor

E FUNDIT/ QAKA rikthehet zyrtarisht tek Poli Iasi, arrihet marrëveshja me Steauan

Isa.Autor

“Ronaldo “show”, Portugalia e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment