Futboll Sport

E BUJSHME NGA FRANCA/ Mamaja e Rabiot sulmon familjet e Pogba dhe Mbappe, ja shkaku…

Nerva të tendosura pas eliminit të Francës në 1/8-at e Euro 2020 nga Zvicra.

Siç ka bërë të ditur RMC Sport, pas penalltive, ka shpërthyer një sherr në shkallët e stadiumit National Arena të Bukureshtit mes mamasë së Adrien Rabiot me familjet e Paul Pogba dhe Kylian Mbappe.

Veronique Rabiot, mamaja dhe menaxherja e mesfushorit të Juventus ka shpërthyer pas eliminimit të kombëtares franceze.

Në fillim ka sulmuar familjen e Pogba pas përfundimit të 90 minutave, për shkak të golit të tretë të Zvicrës, që ka ardhur pas një topi të humbur pikërisht nga ylli i United.

Më pas i është drejtuar familjes së Mbappe pas penalltive, me sulmuesin e PSG-së që ka bërë gabimin vendimtar. Ajo u ka kërkuar prindërve të Kylian që ta mësonin djalin të ishte më pak arrogant, duke shkaktuar një debat të ashpër: sherri ka vazhduar për disa minuta dhe është ndjekur nga familjet e tjera.

Related posts

Prapaskena e Kulibali: Isha më i shkurtër, Napoli kërkoi ‘ulje’

Sadik.Autor

Mesfushori i Fiorentinës/ E kërkonte MILANI por ai zgjedh një tjetër klub në Serie A

Isa.Autor

U DËMTUA NË SFIDËN NDAJ BRESTIT/ Sulmuesi Icardi prish planet e PSG-së duke bllokuar transferimin

Delo.autor

Leave a Comment