Futboll Premier League Sport

14 GOLA NË 30 NDESHJE ME INTER/ Gjigantët e Premier League të “çmendur” për talentin 20-vjeçar…

Të gjithë duan Martin Satriano, sulmues uruguaian që luan me ekipin e dytë të Inter-it.

Sipas Daily Mail, për 20-vjeçarin interesohen Arsenal, Everton dhe Tottenham.

Satriano ka shënuar 14 gola dhe ka dhënë 6 asiste në 30 ndeshjet e luajtura me ekipin e dytë të zikaltërve sezonin e kaluar.

Related posts

“TURP QË FESTUAN KUR UNË GJENDESHA NË SPITAL”/ Piloti Verstappen reagon pas aksidentit: Dënimi i dhënë për Hamilton…

Delo.autor

RUSI 2018/ Franca shpallet kampione e Botës, në elegancë… (FOTO)

Sadik.Autor

Kontakti Benatia-Vazquez/ Collina tregon nëse ishte apo jo penallti…

Sadik.Autor

Leave a Comment