Futboll Sport

“EURO 2020″/ Spanja humb penallti, shikoni si sulmuesi Morata gabon me portë bosh (VIDEO)

Barazohet ndeshja Spanjë-Poloni.

Roberto Lewandowski ka shënuar me kokë për polakët.

Ylli i Bayern ka fituar duelin ajror me Laporte dhe ka shënuar me kokë.

Mbrojtësi i Spanjës ka protestuar për një faull, por VAR e ka konfirmuar golin.

Tri minuta më vonë, Spanja ka fituar një penallti. Te pika e bardhë është paraqitur Moreno, goditje e të cilit ka përfunduar në shtyllë.

Topi ka shkuar te këmbët e Morata-s, i cili e ka dërguar jashtë me portën bosh.

Related posts

ACAROHET ME KOMENTET E FUNDIT TË WANDA NARAS/ Marotta sqaron: Mohoj kategorikisht…

Delo.autor

KORONAVIRUSI/ NBA nuk gjen paqe, 3 basketbollistë pozitivë me COVID-19

Delo.autor

E PAZAKONTË/ Trajneri kap kundërshtarin dhe e përplas në tokë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment