Futboll Sport

PAS FITORES NDAJ PORTUGALISË PËR “EURO 2020″/ Trajneri Low: Shtuam një ingranazh për të krijuar më shumë raste

Trajneri gjerman Joakim Lëv u pa mjaft i lumtur pas triumfit të pancerat siguruan kundër Portugalisë duke marrë dhe 3 pikët e para në Kampionatin Europian.

‘’Ne kemi folur për disa probleme në ditët e fundit. Ishim ende duke kërkuar ekuilibër pas ndeshjes në Francë dhe e dinim që duhej të shtonim një ingranazh për të krijuar më shumë shanse. Luftuam shkëlqyeshëm dhe treguan moral të madh. Ne bëmë shumë sulme të mira kundër një kundërshtari vërtet të fortë”, tha Lëv.

Related posts

ZYRTARE/ Laçi godet në merkato, afron ish-mesfushorin e Shpresave (VIDEO)

Delo.autor

Surprizë për 8 marsin, Partizani uron zonjat e klubit

Q.Autor

Mbyllet aventura në Championship, skuadra e Reading shkarkon Jaap Stam

Q.Autor

Leave a Comment