Futboll Premier League Sport

MERKATO E VERËS/ Manchester United përgatitet për afrimin e madh, tentohet sulmuesi i Dormtund…

Mançester Junajtid janë pranë një marrëveshje për të marrë shërbimet e Xhejdon Sanço këtë verë.

Lojtari anglez është një dëshirë e vazhdueshme e Mançester Junajtidit, ku sipas mediave angleze bëjnë me dije se bisedimet mes “Djajve të kuq” dhe Borusia Dortmund janë pranë finalizimit. Klubi gjerman kërkon një shifër prej 80 milionë paundësh plus bonuse që të lënë të lirë sulmuesin anglez.

Siç duket pengesa e vetme për të arritur tek lojtari janë bonuset, ku Borusia kërkon 20 milionë paundë, por skuadra angleze kërkon të negociojë në këtë pjesë. Kujtojmë se akordi me lojtarin është arritur prej kohësh.

Related posts

REKORDI I RI BOTËROR/ 2057 tifozë të skuadrës argjentinase bëjnë tatuazh një… (FOTO)

Isa.Autor

PREKËN FUNDIN/ Për herë të parë në HISTORINË E ITALISË i ndodh ky REKORD negativ

Isa.Autor

GJESTI QË BËRI XHIRON E BOTËS/ Sherri CR7-Coca Cola, IKEA ndërhyn me një ide gjeniale

Delo.autor

Leave a Comment