Futboll Sport

PUSHIME NË AFRIKË/ Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon sërish fansat me pozat nga xhakuzi (FOTO)

Pas mbarimit të sezonit futbollistik, futbollisti i PSG Ikardi dhe gruaja e tij Wanda Nara kanë zgjedhur të shkojnë me pushime  romantike në Afrikë.

Partnerja e Icardit ka shfaqur sërish linjat e saj trupore. Së fundmi Wanda ka postuar disa foto nga Afrika ku po shijon pushimet me burrin e saj./Shqip

Shikoni foto e mëposhtme:

Pushime në Afrikë, Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon

Pushime në Afrikë, Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon

Pushime në Afrikë, Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon

Pushime në Afrikë, Wanda Nara nxjerr të pasmet dhe provokon

Related posts

Gabriel Barbosa do të rikthehet në Seria A

Sadik.Autor

Jo një, por dy lojtarë në shënjestër! Milan kërkon të sabotojë Napolin

Sadik.Autor

PROBLEMET E MARADONËS/ Mjeku i tij zbulon se nga çfarë vuan ikona e futbollit

Delo.autor

Leave a Comment