Futboll Sport

SPEKTAKËL NË “EURO 2020″/ “Çmendet” Ukraina, barazon ndaj Holandës në 4 minuta (VIDEO)

Ukraina ka ngushtuar diferencat dhe ka barazuar ndaj Holandës në katër minuta.

Yarmolenko ka realizuar në minutën e 75-të me një gjuatje të mrekullueshme nga jashtë zone.

Katër minuta më mbrapa ka ardhur goli i barazimit me Yaremchuk.

VIDEO 1

VIDEO 2

Related posts

PAS DËNIMIT NGA DISIPLINA/ Partizanit i rikthehen tifozët për sfidën ndaj “korçarëve”, ja çmimi i biletave

Delo.autor

THEKSON DËSHIRAT E BARCELONËS/ Valverde: Duam një zgjidhje sa më shpejt të jetë e mundur

Delo.autor

E SHOQËRON KËMBA-KËMBËS/ ÇILJETA e priti jashtë gjykatës vendimin për Alban Hoxhën (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment