Futboll Sport

“TË Q*FSHA MAMANË”/ Zbulohen fjalët e Arnautoviç që shan futbollistin shqiptar të Maqedonisë së Veriut (VIDEO)

Marko Arnautoviç shënoi golin e 3-të që në fitoren e Austrisë në takimin kundër Maqedonisë së Veriut.

Por në vend që këtë moment ta shijonte duke festuar, sulmuesi austriak me origjinë serbe ofendon me fjalë një nga lojtarët shqiptarë të Maqedonisë së Veriut, deri në momentin kur Alaba shkon dhe i mbulon gojën për të mos vijuar më tepër me ofendimet.

Por çfarë u tha nga Arnautoviç pas irritimit të tij? Në Serbi japin versionin e tyre.

“Informer.rs“ zbulon fjalët e thëna nga goja e 32-vjeçarit dhe sipas tyre shkojnë të gjitha për Bejtullain e jo për Alioskin siç ishte përfolur.

“Të q*** mamanë shqiptare“, ishte fraza e turpshme e thënë nga Arnautoviç.

Related posts

Dështon sfida me Wilder, Joshua pranë marrëveshjes me Povetkin

Sadik.Autor

KËRKOHET NGA SHUMË KLUBE/ Verona refuzon ofertën nga Gjermania, Kumbulla premtohet në Serie A tek…

Delo.autor

TEK PSG NUK JANË TË LUMTUR ME TUCHEL/ Drejtuesit e klubit francez marrin vendimin për të ardhmen e trajnerit

Delo.autor

Leave a Comment