Futboll Seria A Sport

“TEK INTER KAM FITUAR DUKE REALIZUAR ËNDRRËN”/ Bomberi Lukaku: Unë apo Ibrahimovic? E dashuroj…

Gjatë një interviste me median belge “hln.be” në grumbullimin me kombëtaren, Romelu Lukaku ka folur se tek Interi ka fituar trofe dhe e quan dështim transferimin tek Çelsii dhe një koment për veten e tij dhe Ibrahimoviç duke deklaruar se zgjedh veten dhe se dashuron shumë veten e tij:

“Inter apo Çelsi? Inter. Me klubin zikaltër kam fituar e cila ishte një ëndërr që në fëmijërinë time. Tek Interi kam patur sukses kurse tek klubi tjetër disfatë.

Lukaku apo Ibrahimoviç? Zgjedh veten time në të gjithë ditët e javës. E dashuroj veten time.”

Related posts

Zbulimi i ylli-t të City-it: Vrapoj si mamaja ime

Q.Autor

HYN NË “BETEJË” PËR 21-VJEÇARIN/ PSG fokusohet tek të rinjtë, synon talentin e Serisë A

Delo.autor

PREMIER LEAGUE/ Surprizë, Manchester United merr trajnerin e Sampdoria!

Sadik.Autor

Leave a Comment