Futboll Seria A Sport

RIKTHEHEN NË CHAMPIONS PAS 7 VITESH/ Ja kur Milan nis fazën përgatitore për sezonin e ri…

Milani ka komunikuar me anë të një njoftimi zyrtar datën se kur pritet të nisë fazën përgatitore për sezonin e ri.

Skuadra e drejtuar nga Stefano Pioli do të nisë përgatitjet për sezonin pasardhës më 8 korrik në qendrën sportive në Milanelo.

Do të jetë një fazë përgatitore tepër intensive për kuqezinjtë duke e ditur se pas 7 vitesh rikthehen në fazën e grupeve të Champions-it nga ku dhe objektivi i tyre është të ecin sa më shumë në kompeticionin madhor europian për klube.

Related posts

E ARDHMJA E DONNARUMMËS MISTER/ Milan mendon të zbarkojë në “San Siro” portierin polak…

Delo.autor

MANCHESTER CITY-CARDIFF/ Guardiola synon fitoren për të marrë kreun e Premier (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

VIDAL PRANË MBËRRITJES NË MILANË/ Ja se për sa vite do të firmosë me Inter mesfushori klilian

Delo.autor

Leave a Comment