Futboll Sport

DITË SPECIALE PËR YLLIN E JUVENTUST/ Martohet 48 orë pas fitimit të EURO 2020 (FOTOT)

Federiko Bernardeski ka lidhur “kurorë”, 48 orë pas fitimit të EURO 2020. Sulmuesi i Juventusit i cili për dy herë ishte deçiziv në goditjet e penalltive në kompeticionin madhor europian është martuar në Toskanë të Italisë me “ShowGirl”-in, Veronika Kiardi.

Ditë speciale për sulmuesin juventin i cili do t’i mbajë mend gjatë këto dy ditë, fitimin e Kampionatit Europian në “Wembley” ndaj Anglisë dhe martesën e tij në Toskanë të Italisë me bashkëshorten e tij menjëherë pas fitimit të trofeut.

Bernardeski me Alegrin ka marrëdhënie të mira dhe shpreson që ky vit të jetë i duhuri me Juventusin pas 4 sezonesh ulje-ngritje.

Related posts

LIVERPOOL-PORTO/ “Të Kuqtë” kalojnë në avantazh, shënon Keita

Delo.autor

I BËN ËNDRRËN REALITET/ Barcelona gradon futbollistin nga akademia, një alternativë më shumë në…

Delo.autor

Vazhdon të luhet “vaterpolo” në futbollin shqiptar, çfarë turpi!

Sadik.Autor

Leave a Comment