Gossip

ËSHTË TIFOZE E “ZJARRTË” E REAL MADRID/ Demi Rose nuk ndalet, “tërbon” fansat me FOTO të “nxehta”

Demi Roz nuk e ka aspak ndërmend të ndalet. Modelja, në çdo postim të saj në rrjetet sociale arrin që të shkaktojë “tërmet”. Seksbomba britanike së fundmi ka provokuar me disa foto vërtet “të nxehta”.

Ajo shfaqet me mbathjet e zbërthyera, teksa ekspozon të pasmet. Në vetëm pak minuta, bukuroshja mori qindra mijëra pëlqime si dhe një mori me komplimente nga fansat e shumtë.

Kujtojmë që Demi përveç botës së modelingut njihet edhe për pasionin që ka për futbollin, teksa e ka shprehur në shumë raste mbështetjen e saj për Realin e Madridit.

Related posts

ELEMINIMI NGA “KUPA E ITALISË”/ Partnerja e Allegrit i bën “DHURATËN” më të ÇMUAR (FOTO)

Delo.autor

NGA USHQIMET E PËRZGJEDHURA TEK GJUMI/ Ja disa kuriozitete nga jeta e Ronaldos (FOTO)

Delo.autor

“NIKE” MBULON ME AR LIVERPOOL/ Kontrata më e shtrenjtë në Angli

bora.autor

Leave a Comment