Futboll La Liga Sport

MERKATO E VERËS/ Barcelona futet në garë me Tottenham për lojtarin e Serisë A, refuzohet oferta e parë

Edhe Barcelona i shtohet listës së klubeve të interesuar për Christian Romero të Atalanta-s, me Tottenham që vazhdon të jetë në avantazh.

Blaugrana i kanë bërë një ofertë të parë bergamaskëve, mbi bazën e huazimit dhe detyrimit të blerjes, plus një lojtar, por propozimi është refuzuar.

E vështirë që katalanasit ta rrisin ofertën, duke parë problemet financiare të klubit, por në orët e ardhshme do të ketë një kontakt të ri për të diskutuar në lidhje me formulën e transferimit.

Related posts

PLAS IRONIA NË ANGLI/ Sulmuesi i Man United feston Krishtlindje 112 ditë përpara

Isa.Autor

VIDEO/ Levante befason Realin, barazohen shifrat

Q.Autor

FINALJA E SUPERKUPËS SË ITALISË/ Flet trajneri Sarri: Kemi motivimin e duhur për t’ia dalë dhe…

Delo.autor

Leave a Comment