Futboll Kategoria Superiore Sport

MERKATO E VERËS/ Nuk ishte pjesë e projektit, mesfushori i Tiranës vendos për të ardhmen

Tirana nisi të hënën stërvitjen e radhës në “Selman Stërmasi”, ndërsa risitë për bardheblutë ishin dy: Ardit Toli dhe Jurgen Çelhaka.

Të dy janë kthyer në stërvitje, një javë pas skuadrës bardheblu. Ka qenë në mëdyshje Ardit Toli. Lojtari ka kërkuar që të jetë pjesë e projektit, në të kundërt t’i jepnin letrat.

Me sa duket, bardheblutë i kanë mbushur mendjen lojtarit që të qëndrojë dhe nuk e kanë larguar nga ekipi.

Mesfushori ka qenë titullar gjatë kohës së Nevil Dedes, por më pas doli rezervë. Futbollisti luan në çdo pozicion të mesfushës dhe në krahun e djathtë të mbrojtjes.

Toli ishte dje në stërvitje dhe madje në formë të mirë sportive.

Related posts

LIVE/ Champions League: Mbyllet ndeshja Real Madrid-Sheriff. Rezultati 1-2

Delo.autor

ASLLANI TITULLAR NË SERIE A/ Trajneri i Empolit e pranon: Po tregon më shumë se sa pritnim nga ai

Delo.autor

“TIRONA FANATICS” GATI PËR BOJKOT/ Ultrasit “Bardheblu”: Stadiumi ishte kthyer në aeroport, mungonte vetëm…

Delo.autor

Leave a Comment