Futboll Sport

“NJERIU TREGOLËSH”/ Barcelona “zgjohet” me Rey Manaj, në Spanjë e bëjnë “mbret” sulmuesin kuqezi

Ishte projektuar për të ndryshuar skuadër, me Barcelonën që ishte e hapur ndaj çdo oferte, mbase ky fakt nuk ndryshon as pas këtij tregolëshit, por e ardhmja e Rey Manaj pritet të jetë më e ndritur. “Tripleta’ e tij po bën jehonë jo vetëm në mediat spanjolle:

Barcelona

“Njeriu tregolësh”, zjarr, shkruan faqja zyrtare e Barcelonës me foton e Rey Manaj që pas sfidës mori me vete topin e ndeshjes.

Mundo

“Mbreti Manaj”, ky është titulli kryesorë në të përditshmen spanjolle “Mundo Deportivo”. “Debutim me goleadë”, shkruan e përditshmja tjetër “Sport”, foto e shoqëruar me Manaj duke festuar me shokët e ekipit.

Sport

Kjo ishte miqësorja e parë sezonale për Barcelonën, një ndeshje që u ndoq live edhe nga presidenti Laporta.

Related posts

Morata shokon Juventusin/ Spanjolli tregon ekipin që do fitoi Champions Leaguen

Isa.Autor

Neymar ngre lart Mbappen dhe Buffon, i premton publikisht besnikëri PSG-së

Isa.Autor

HIDHET SHORTI EUROPA LEAGUE/ Arsenal pjesë e Grupit F, ja kundërshtarët…

Delo.autor

Leave a Comment