Futboll Seria A Sport

PAQE NË HORIZONT/ Shikoni banerin e hapur nga tifozët e Lacios për Hysajn pranë stadiumit “Olimpico”

“Paqe” në horizont, mes tifozëve fashistë të Lacios dhe mbrojtësit të Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj. Pas polemikave absurde të krijuara 2 ditë më parë, ku shkak u bë kënga “Bella Ciao” e kënduar nga shkodrani gjatë prezantimit me skuadrën, ditën e sotme, një banderolë në mbështetje të shqiptarit, është shfaqur jashtë stadiumit “Olimpico”.


“Daje Hysaj” (Forca Hysaj), shkruhej në këtë banderolë. Shqiptari gëzon mbështetjen e madhe të klubit, shokëve të skuadrës si dhe mijërave tifozëve të kaltër, pavarësisht situatës së fundit të krijuar.

Related posts

ANCELOTI FLET PËR OFERTËN TEK NAPOLI/ Kur më telefonoi De Laurentiis…

Isa.Autor

ÇËSHTJA E TAMPONËVE TEK LAZIO/ Portieri Strakosha dhe Leiva rezultojnë negativ, por…

Delo.autor

MIQËSORJA E YJEVE/ Andi Lila entuziast, poston FOTON me…

Delo.autor

Leave a Comment