Gossip Sport

PUSHIME PASIONANTE/ Theo Hernandez rikthehet në krahët e të dashurës me format bombastike (FOTO)

Pas sezonit mjaft produktiv, ku u shfaq si një nga protagonistët kryesorë që udhëhoqi Milanin drejt një vendi në zonën Champions, mbrojtësi francez Teo Hernandez po shijon pushimet në plazh.

Nën shoqërinë e futbollistit kuqezi është e dashura me format bombastike, Zoe Kristofoli, me të cilën, mbrojtësi francez, është i lidhur prej kohësh, ndonëse në fillim të këtij viti patën një krizë të vogël dhe qëndruan larg njëri-tjetrit, teksa u rikthyen sërish bashkë.

Tashmë çifti duken më të lumtur se kurrë në krah të njëri tjetrit dhe po shijojnë në maksimum ditët e fundit të pushimeve, duke qenë se të enjten Teo do të rikthehet në Milano, për të nisur përgatitjet nën urdhrat e Stefano Piolit.

Related posts

Spanja përmbys gjithçka ndaj Portugalisë (VIDEO)

Sadik.Autor

PAS FITORES NDAJ PORTUGALISË PËR “EURO 2020″/ Trajneri Low: Shtuam një ingranazh për të krijuar më shumë raste

Delo.autor

KORONAVIRUSI/ Napoli rikthehet në stërvitje, Gattuso “arratis” skuadrën

Delo.autor

Leave a Comment