Futboll Sport

DËSHTIM TEK ASTON VILLA/ Zaniolo dëshiron rikthimin në Serie A, dy klube të interesuara

Nicolò Zaniolo po përgatitet për rikthimin e tij në Itali. Ish-lojtari i Romës nuk po shkëlqen te Aston Villa, vetëm 3 gola në 34 pamjet janë të dukshme dhe të dukshme janë të dukshme në Premier League. Pavarësisht gjithçkaje, Spalletti synon të përqendrohet tek ai dhe, duke u bërë çdo surprizë, Zaniolo do të grumbullohet me Italinë për Europianin.

Kartoni i futbollistit zotërohet nga Gallatasaray, me klubin turk që është ai i një lojtari. Nga Serie ka interesim nga dy klube interesante, si Fiorentina dhe Napoli. Vendimtare nuk është vetëm dëshira e lojtarit, por edhe gatishmëria e klubit violë ose napoletan për të shpenzuar për 24-vjeçarin.Zaniolo e një mirë kampionatin italian, pasi më parë ka luajtur për të rinjtë e Interit dhe për Romën.

Related posts

Ronaldo i pangopur: Kam edhe shumë hapësirë ​​për trofe të tjerë

Q.Autor

ITALI-BOSNJE HERCEGOVINË/ Sulmuesi Dzeko befason “Azurrët” dhe zhbllokon sfidën (VIDEO)

Delo.autor

“U HABITA SHUMË NGA…”/ Mbrojtësi “mallkohet” nga macet, tani përjashtohet dhe nga kombëtarja

Delo.autor

Leave a Comment