Futboll Kategoria Superiore Sport

MERKATO E VERËS/ Partizani pranë goditjes së madhe, “Demat” në bisedime me ish-mesfushorin e Kombëtares…

Migjen Basha është shumë pranë Partizanit. Ish-mesfushori i Kombëtares, në një intervistë të tij për “Panorama Sport”, pranoi se është gati të rikthehet në Shqipëri dhe të luajë në Superiore.

“Mua më duket sikur çdo vit del emri im në Shqipëri (qesh…). E vërteta është se deri këtë vit nuk ka pasur asnjëherë diçka konkrete.

Po, është e vërtetë që kam biseduar me disa drejtues nga Shqipëria, por edhe nga Kosova. Nuk di nëse deri në fund të merkatos do të ketë apo jo diçka konkrete për ta finalizuar. Ndoshta një eksperiencë në Shqipëri do të jetë e mirë. Ta shohim”, tha Basha mes të tjerash për “Panorama Sport” sa i takon të ardhmes së tij.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Manchester United-Chelsea. Nis pjesa e dytë

Delo.autor

Ramos e përshëndet pasi mori çmimin/ Salah e injoron KEQ spanjollin (VIDEO)

Isa.Autor

Borusia Dortmund ‘hap ankandin’ për trajner

Q.Autor

Leave a Comment