Futboll Kategoria Superiore Sport

SFIDA NDAJ SHAMROK/ Teuta pret një short jo shumë të vështirë, ja rivalët e mundshëm në “Play-Off”…

Grupet e Ligës së Konferencës mund të jenë një realitet jo shumë i largët për Teutën e Edi Martinës. Kampionët e Superiores, në rast kualifikimi ndaj irlandezëve të Shamrok, në raundin e tretë, i pret një short jo shumë i vështirë, në “Play Off”.

Durrsakët do të duhet të përballen me një prej skuadrave humbëse të 5 çifteve të mëposhtme:

Omonia-Flora Tallin

Mura-Zalgiris

Kairat-Alashkert

Lincoln-Slovan Bratislava

Neftci-Helsink

Related posts

I JASHTËZAKONSHËM/ De Bruyne rihap sfidën ndaj Chelseat me një SUPER GOL (VIDEO)

Delo.autor

HISTORIKE! Teuta, superkampione e Shqipërisë për herë të parë

Delo.autor

ZYRTARE/ Ka luajtur me Lazion dhe Torinon në Serie A, klubi shqiptar prezanton goditjen e bujshme

Delo.autor

Leave a Comment