Futboll Premier League Sport

WOLVES-MANCHESTER UNITED/ Pas një asist nga Varane, ylli Greenwood ndëshkon me një “PREDHË” (VIDEO)

Manchester Unitedi ka kaluar në epërsi 1:0 kundër Wolves, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Molineux.

Mason Greenwood shënoi për Manchester Unitedin në minutën e 80-të.

Sulmuesi anglez e mposhti portierin me një goditje të fuqishme nga një kënd i vështirë.

VIDEO

Related posts

Mersini replikon me Shtubinën: Iku si legen, është i paaftë

Sadik.Autor

Gol në “Niko Dovana”, Teuta merr avantazhin kundër Skënderbeut

Q.Autor

LOJTARI PROBLEME NË BRAZIL/ I heqin pasaportën Ronaldinhos dhe e shpall në kërkim

Isa.Autor

Leave a Comment