Futboll Sport

BASTET/ Sot sfida Shqipëri-Hungari, ja sa kuotohet fitorja e kuqezinjve

Shqipëria do të luajë këtë të diel përballjen me Hungarinë, një tjetër rival direkt që diskuton vendin e dytë në Grupin I.

Kompanitë e basteve caktojnë miqtë favoritë, me koeficientin 2.6, ndërsa Shqipëria kotohet 2.9 për një triumf.

Barazimi kuotohet sërish 2.9.

Sa u përket kushteve atmosferike, moti në Elbasan sot pasdite pritet që të jetë me shi dhe temperaturat të variojnë nga 16 në 28 gradë celsius.

Related posts

Zikaltrit të irrituar me arbitrin, ja “gafat” që bëri Orsato në “Derbin e Italisë”

Sadik.Autor

YLLI FRANCEZ DËSHIRON LARGIMIN/ Mbappe vendos të ardhmen, PSG shtanget nga sulmuesi

Delo.autor

I PAPËRMBAJTSHËM/ Manchester United kalon në avantazh, gol “MAGJIK” nga Rashford (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment