Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Ylli Lewandowski dhuron spektakël në “Camp Nou” dhe ndëshkon Barcelonën (VIDEO)

Demir humbet topin dhe lëshon kundërsulmin e Bayern: Gnabry godet një shtyllë të bujshme dhe Lewandowski arrin në goditje, duke shtrire Pique dhe mposhtur Ter Stegen përsëri.

Bayern duket totalisht padron i Camp Nou sonte.

Related posts

E BUJSHME/ Finalja do të luhet në Tiranë, UEFA zyrtarizon trofeun e “Conference League” (FOTO)

Delo.autor

CHAMPIONS/ Chelsea merr kerun e grupit me “POKER”, Werner është unik

Delo.autor

LËSHON “TENTAKULAT” TEK SERIE A/ Arsenal gati 30 milionë euro për mesfushorin belg…

Delo.autor

Leave a Comment