Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Champions League: Mbyllet ndeshja Barcelona-Bayern Munich. Rezultati 0-3

Barcelona dhe Bayern Munichu zhvillojnë kryendeshjen e javën së parë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Katalunasit janë mikëpritës të bavarezëve në Camp Nou, me të cilët janë vënë në Grupin E, së bashku edhe me Dynamo Kyiv dhe Benfica.

Dy gjigantët e futbollit evropianë janë rivalë të njohur në garën më të madhe për klube, prandaj pritet një sfidë spektakolare mes tyre.

Trajnerët Ronald Koeman dhe Julian Nagelsmann i kanë përgatitur taktikat e tyre për përballjen kryesore të grupit.

 

LIVE/ Barcelona – Bayern Munich  0-3

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 85/ Bayern Munich thellon shifrat me golin e shënuar nga Lewandowski.

MINUTA 56/ Bayern Munich dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Robert Lewandowski.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 34/ Bayern munich kalon në avantazh me golin e shënuar nga Thomas Muller.

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

Shqipëri-Kosovë/ Tifozët “pushtojnë” Zvicrën, shiten 14 mijë bileta

Sadik.Autor

MUSKUJ DHE SHPEJTËSI/ Ja FORMACIONI si pritet të luajë Shqipëria ndaj Izraelit

Isa.Autor

HUMBI GARËN PËR TITULL ME LIVERPOOL/ Guardiola gati të përforcojë ekipin me dy prurje të reja

Delo.autor

Leave a Comment