Futboll Seria A Sport

DEBUTIM ËNDRRASH ME MILAN/ Pas një aksioni nga “Kuqezinjtë”, Maldni ndëshkon Spezian (VIDEO)

AC Milan ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Spezias, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e pestë në Serie A.

Ishte Daniele Maldini i cili realizoi golin e epërsisë në minutën e 18-të të ndeshjes.

Në debutimin e tij, Maldini realizon golin e parë për Milanin.

Related posts

KOKAINË, ALKOOL DHE FEMRA/ Nga Pol Gaskojn te Maradonna, këta janë 10 rebelët më të “çmendur” të futbollit

Delo.autor

ËSHTË ZYRTARE/ Atletiko Madrid firmos me sulmuesin portugez… (FOTO)

Delo.autor

MILITO I RI/ Inter në avantazh, Martinez shënon super gol (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment