Champions League Futboll Sport

E BUJSHME NË CHAMPIONS/ Sheriff Tiraspol mposht me përmbysje Realin në frymën e fundit në “Bernabeu”

E pabesueshme dhe e bujshme por Sherif Tiraspol ka arritur të mposhtë Real Madrid në “Santiago Bernabeu” me një gol 1 minutë nga fundi.

Moldavët, që e panë veten në avantazh në fushën e Bernabeut, në pjesën e parë, u barazuan në pjesën e dytë nga Benzema, por më pas, në fund Thill ishte ai që heshti stadiumin dhe i dha 3 pikë të tjera Sherifit që tani kryeson grupin më gjashtë pikë.

Related posts

5 GOLA NË NDESHJE/ Sulmuesi shqiptar, më i miri në Skoci (VIDEO)

Delo.autor

Kostandin Grillo: Ju tregoj pse zgjodha të bëj tifo me Serbinë

Isa.Autor

E BUJSHME/ Zbulohet çfarë ndodhi me Messin në stërvitjen e parë nga trajneri i ri i Barcelonës

Delo.autor

Leave a Comment