Futboll Seria A Sport

MENDON PËR TË ARDHMEN/ Jo vetëm “Demi” Lautaro, Interi “piketon” 4 rinovimet e radhës. Ja emrat…

Në shtëpinë e Interit po mendojnë të blindojnë lojtarët që shikohen si baza e skuadrës për të ardhmen.

Me Lautaro Martinez të bindur ku mungon vetëm firma në kontratë, zikaltrit kanë prioritet 4 futbollistë të tjetër. I pari është Marselo Brozoviç të cilit i skadon kontrata sezonin tjetër.

Për kroatin është pak e komplikuar pasi ka kërkuar kushte të njëjta si Hakan Çalhanoglu i cili erdhi në Milano këtë verë. Pastaj lista vazhdon me Barelën, Shkrinjar e De Vraj.

Zikaltrit arritën t’i mbanin dhe këtë verë xhevahiret e tyre në skuadër, por të ardhmes nuk i dihet, pasi mund të sakrifikohet dhe katërshja si Lukaku dhe Hakimi.

Related posts

LIVE/ Premier League: Mbyllet ndeshja Manchester City-Chelsea. Rezultati 1-2

Delo.autor

Fajësoi FSHF-në/ Ja dokumenti që nxjerr zbuluar sulmuesin Albian Ajetin

Sadik.Autor

BASHKËLOJTARI E PRANON/ Jordi Alba: Ai është një lojtar i rëndësishëm për ne, duhet të…

Isa.Autor

Leave a Comment