Futboll Sport

PAS TRIUMFIT NDAJ SAN MARINOS/ Kapiteni Hysaj: Kjo fitore do të na karikojë për ndeshjen e radhës

Kapiteni i Kombëtares, Elseid Hysaj u pa mjaft i lumtur pas ndeshje në konferencën për shtyp, duke komentuar golin e fitores dhe goleadën e Shqipërisë.

Goli- Siç kam thënë gjithmonë është kënaqësi dhe ëndërr me kur shënon gol me Kombëtaren, është kënaqësi shpresoj të vazhdoj kështu.

Fitorja me goleadë- E rëndësishme ishte të fitonim meqë bëmë shumë golat ishte mjaft mirë do të na karikojë për ndeshjen e radhës.

Dëmtimi: Asgje e rëndë asnjë goditje, shpresoj të jem gati për të dielën me skuadrën time

Gola deçiziv- Shpresoj që të vijnë, goli është gol, është kënaqësi si në 5-0 si në 4-0 është kënaqësi, normalisht është mirë kur shënon gola deçiziv, por kur të vijnë.

Related posts

Modifikuan fanellën me ngjitës në ndeshjen e Championsit, gjobitet skuadra e Kanavaros

Sadik.Autor

Kroacia heroike përmbys rezultatin dhe dërgon Anglezët duarbosh në shtëpi (VIDEO)

Isa.Autor

LIVE/ Po luhet ndeshja “Euro 2020” Angli-Kosovë. Rezultati 2-1

Delo.autor

Leave a Comment