Futboll Sport

BOTËRORI 2022/ Pas një krosimi nga Sancho, sulmuesi Abraham ndëshkon për “Tre Luanët” (VIDEO)

Anglia ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Andorrës dhe tani po avancon 0:3.

Ishte Tammy Abraham i cili realizoi golin në minutën e 59-të të ndeshjes.

Paraprakisht golin e parë e realizoi Chilwell, kurse të dytin Saka.

VIDEO

Related posts

Vidal, prioritet i verës për mesfushën e Mourinhos

Q.Autor

Nga Bale te Cavani, këta janë yjet e sulmit që do të shkaktojnë një “tërmet” verën e ardhshme

Sadik.Autor

E FRIKSHME/ Golashënuesi më i mirë i Serisë A sulmohet me THIKË

Isa.Autor

Leave a Comment