Gossip Sport

E SIKLETSHME/ Vajza bjonde që “torturoi” Beckham dhe që e futi në sherr me Victorian, ja momenti epik (FOTO)

Fotot e mëposhtme, që janë realizuar disa vite më parë, tregojnë një prej momenteve më të sikletshme të David Beckham.

Legjenda angleze e futbollit, nuk i ka rezistuar një vajze bjonde që ndodhej para tij dhe kjo ka shkaktuar zemërimin e bashkëshortes së tij, Victorias.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Related posts

REAL MADRID NIS REVOLUCIONIN/ Trajneri Ancelotti kërkon yllin e Premier League për sulmin, ja emri…

Delo.autor

PO TREGONTE NJË FORMË TË SHKËLQYER/ Endri Çekiçin e ndjek fati i keq me ekipin e tij, ja arsyeja

Delo.autor

Gattuso: Ndeshja kundër Lazios është një finale

Delo.autor

Leave a Comment