Futboll Seria A Sport

“RIKTHIMI NË OLIMPICO? SHPRESOJ QË…”/ Eriksson: Inzaghi mund të arrijë në nivelin e atyre të dyve

“Inzaghi është në rrugën e Mancini-t dhe Simeone-s’.

Ky është mendimi i Sven-Groan Eriksson, ish-trajner i Lazio-s, i cili ka fituar titullin me Simone Inzaghi-n në ekip.

“Mund të arrijë qetësisht në nivelin e atyre të dyve. Rikthimi në Olimpico? Shpresoj që të marrë duartrokitje, ka bërë gjëra të mëdha me Lazio-n”, ka thënë suedezi për Tuttosport.

“Kështu e ka jeta, vetëm Ferguson ka drejtuar United për një periudhë të gjatë”.

Related posts

ËSHTË NJË NDËR KANDIDATËT PËR STOLIN JUVENTUSIN/ Guardiola sqaron: Vitin e ardhshëm do të

Delo.autor

EURO 2020/ Shpërthen Elbasan Arena, Dermaku ndëshkon Islandën. Ja “perla” (VIDEO)

Delo.autor

PROTESTA E STUDENTËVE/ Reagojnë “Tifozat Kuq e Zi”: Nga ora 16:00 bashkohemi edhe…

Isa.Autor

Leave a Comment