Futboll Seria A Sport

ZYRTARE/ Pas dëmtimit të Maignanit, Milan arrin marrëveshjen me portierin Mirante. Ja detajet e kontratës…

Milani ka konfirmuar se ka nënshkruar kontratë me portierin Antonio Mirante.

38-vjeçari ka firmosur deri në verën e vitit 2022 dhe do të mbajë numrin 83.

Italiani do të jenë në garë me Tatarusanun për vendin e titullarit, pas lëndimit të Mike Maignanit, që do të mungojë deri në dhjetor.

Mirante gjatë karrierës së tij ka veshur edhe fanellën e Crotones, Sienës, Juventusit, Sampdorias, Parmas, Bolonjas dhe Romës.

Related posts

Vettel tregon diferencën me Hamilton: Unë jam sportist, nuk jam i famshëm

Isa.Autor

PAS LARGIMIT NGA BARCELONA/ Zbulohen prapaskenat e Messi-t me gjigantët e Premier League

Delo.autor

NUK ËSHTË NË PLANET E TRAJNERIT PIOL/ Drejt largimit në merkaton e janarit mesfushori…

Delo.autor

Leave a Comment