Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ Mposhtën Atleticon, ja si mund të kualifikohet Milani për në fazën tjetër…

Milani fitoi në frymën e fundit ndaj Atletiko Madrid dhe ka ngjallur shpresat e tifozëve për një kualifikim për fazën tjetër. Megjithatë kjo nuk është detyrë e lehtë duke parë kundërshtarin e radhës në Champions. Por si mund të kualifikohet Milani?

Në ndeshjen e fundit për grupin e Champions-it nuk janë të shumta kombinimet që kualifikojnë italianët. Ekipi i Piolit ka si detyrim fitoren ndaj Liverpulit, ndërkohë që Porto dhe Atletiko duhet të ndajnë një barazim.

Mundësia tjetër është fitorja e Atletikos që duhet të mundë Porton me rezultat më të vogël në shifra sesa ai që kuqezinjtë do të realizonin ndaj Liverpulit. Kombinim i vështirë, por Ibra me shokë besojnë.

RENDITJA 

Related posts

Champions League/ Shënohen 3 gola në 6 takimet e mbrëmjes, befasohet REALI

Isa.Autor

“JU E DINI SE ÇFARË DUHET TË BËNI”/ Ja momenti kur Mancini publikon formacionin pak minuta përpara finales (VIDEO)

Delo.autor

Valentina Vignali nuk ndalet, çmend fansat në rrjetet sociale (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment