I pakategorizuar Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Champions League: Mbyllet ndeshja Atletico Madrid-Milan. Rezultati 0-1

Milani luan sot përballë Atletiko Madrid shansin e fundit për kualifikimin në Ligën e Kampioneve, duke shpresuar që të marrë një ndihmë edhe nga Liverpuli ndaj Portos.

Skuadra italiane nuk ka alternativë tjetër veç fitores sot e për këtë arsye kjo do të jetë një nga ndeshjet më të ethshme të fazës në grupe. Selemakers, Brahim Diaz dhe Zhiru janë emrat e zgjedhur në sulmin e kuqezinjve, me Ibran e Rafael Leaon që e nisin sfidën nga stoli. Ndërkohë, Luis Suarez dhe Grizman do të luajnë që nga minuta e parë në këtë duel për spanjollët.

 

LIVE/ Atletico Madrid – Milan  0-1

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 87/ Milan kalon në avantazh me golin e shënuar nga Junior Messias.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

GJEST FANTASTIK VJEN NGA ANGLIA/ Klubi Crystal Palace hap dyert e stadiumit për… të pastrehët (FOTO)

Delo.autor

FORMACIONET/ Ançeloti ul në stol HYSAJN, Parisi kërkon hakmarrjen me Neymar e Mbappe (FOTO)

Isa.Autor

E BUJSHME/ ISH-sulmuesi i PARTIZANIT bën lëvizjen e papritur, rikthehet në Superiore

Isa.Autor

Leave a Comment