Champions League Futboll Sport

PAMJET PO BËHEN VIRALE/ Shpëton vazhdimisht Manchester United, reagimi i Ronaldos i thotë të gjitha (VIDEO)

Kristiano Ronaldo ishte përsëri protagonist në Champions Ligë. Portugezi shënoi dy herë ndaj Atalantës dhe evitoi humbjen për skuadrën e tij. Por ajo që bëri më shumë përshtypje ishte reagimi i sulmuesit pas ndeshjes.

Një video e publikuar për televizionin ‘BT Sport’ ka bërë xhiron e botës. Ronaldo reagoi në mënyrë mjaft normale pas perfomancës së tij ndaj Atalantës. Shprehja e fytyrës la të kuptonte që ai nuk ishte i impresionuar nga golat. Për të këto ndeshje  tanimë  janë diçka mjaft normale, pasi nuk është hera e parë që ai është deçisiv për skuadrën e tij.

Edhe pse në moshën 36 vjeçare, Ronaldo vazhdon ende të luajë në nivelet më të larta. Në Champions në këtë sezon ka realizuar 5 gola me Mançester Junajtid.

Related posts

“E DONI PËR DY VITE?” Milan ndjek zëvendësuesin e Ibrahimovic, mbërrin telefonata nga Roma

Delo.autor

Tifozët nuk e duan në skuadër, Montella drejt shkarkimit të dytë në pak muaj

Q.Autor

E BUJSHME/ Gara për ‘Topin e Artë’, Messi zbret nga podiumi, ngjitet Modric

Isa.Autor

Leave a Comment