Futboll Seria A Sport

DREJTUESIT MENDOJNË PËR LARGIMET/ Milani gati tre spastrime në merkaton e janarit, ja emrat…

Andrea Konti pas zero minutave të luajtura në fazën e parë duket i destinuar të largohet përfundimisht nga Milani gjatë merkatos së janarit.

Janë disa klube të interesuara për anësorin, por që ka më tepër shanse të përfundojë te Xhenoa e Shevçenkos. Pietro Pelegri është një tjetër element që ka dështuar.

Më shumë për shkak të dëmtimeve sesa për lojën e tij, talenti i huazuar nga Monakoja mund të rikthehet në Principatë. Vendimtar në këtë aspekt do të jetë afrimi që kuqezinjtë do të bëjnë për sulmin gjatë janarit.

Edhe Samu Kastijeho i ka valixhet gati. Spanjolli ka shumë kërkesa në atdhe dhe mund të thotë lamtumirë në javët në vijim.

Related posts

“NUK E DI NËSE DO JEM NË FORMË NESËR”/ Batha: Ja si do u kundërpërgjigjemi zviceranëve

Delo.autor

ÇUDIA VJEN NGA SPANJA/ Kërkon përforcime, Barcelona i merr Mourinhos mesfushorin…

Delo.autor

ATALANTA E PAPËRMBAJTSHME/ Muriel ndëshkon 2 herë Strakoshën në 5 minuta, ja golat (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment