Futboll Kategoria Superiore Sport

“NDJEJ MË SHUMË DERBIN ME TIRANËN”/ Presidenti Demi tregon “kushtet” për Dajën: Vetëm fitore dhe…

Presidenti i Partizanit, Gazment Demi, ka deklaruar pas derbit të fituar sot kundër Dinamos se në fakt shijonte më shumë sukseset në sfidat ndaj Tiranës. Sigurisht, ai nuk e fshehu kënaqësinë për fitoren, por sepse sipas tij ishte rrjedhojë e lojës së bukur.

“E rëndësishme ishte loja. Merkato? Nuk ka mbaruar akoma, të shohim kur të mbarojë.

Kërkesa për trajnerin Daja? Vetëm fitore kërkojmë, asnjë gjë tjetër. Edhe lojë të bukur.

Emocionet e derbit? Me Tiranën e ndjej më shumë.

Ky është kampionat i gjatë, ka ende shumë përpara. Shpresojmë të bëjmë lojë të mirë”, tha Demi pas sfidës.

Related posts

FINANCAT NË NGËRC/ Milan është gati që të shesë një yll për të nisur merkaton

Isa.Autor

Iker Casillas bëhet “Zotëria 1000 ndeshje”

Sadik.Autor

E BUJSHME/ Finalja e Kupës së Italisë në “San Siro”? Federata Italiane kërkon zgjidhje nga UEFA, pritet vendimi

Delo.autor

Leave a Comment