Futboll Seria A Sport

E ARDHMJA MBETET MISTER/ Nuk ka ende asnjë akord, Muriqi kthehet në stërvitje me Lacion

Vedat Muriqi dukej shumë pranë një nënshkrimi me Majorkën në Spanjë, por shihet se ende nuk është arritur një akord midis dy klubeve.

Ditën e sotme Muriqi është stërvitur rregullisht me Lacion. Nuk ende asnjë “lamtumirë” nga ana e kosovarit për klubin nga kryeqyteti italian.

Gjithsesi sulmuesi ende nuk është në planet e Sarrit dhe vazhdon të jetë në shitje nga ana e klubit.

Related posts

HUMBJA NDAJ SKOCISË/ Shqipëria ngjitet në renditjen e FIFA-s

Isa.Autor

KUPA E GJERMANISË/ Gladbah mposht dhe eliminon me “MANITA” Bayern Munich

Delo.autor

NDESHJET ME FRANCËN DHE ISLANDËN/ Edi Reja konferencë për shtyp: Në fushë do zbresin lojtarët që…

Delo.autor

Leave a Comment