Futboll Premier League Sport

“I PABESUESHËM NË KUNDËRSULM”/ Broja mahnit Guardiolën: Është aq i fortë dhe e vështirë që ta mbash

Sauthemptoni ndaloi marshin prej 12 fitoresh radhazi të Mançester Sitit. Në përfundim të kësaj sfide trajneri i kampionëve në fuqi, Pep Guardiola foli me elozhe për Armando Brojën.

Broja Armando1

“Ata mbrojtën mirë dhe janë të pabesueshëm në kundërsulm. Armando Broja dhe Adams janë shumë të fortë dhe është e vështirë t’i mbash, por ne ja dolëm.”- tha ai.

Paraqitjet e Armando Brojës po bëjnë që Premier Liga të flas për të.

Related posts

NJË MUAJ AGJERIM, ZHBLLOKOHET PIATEK! “Pistoleta” polake gjen golin e parë në Bundesliga (VIDEO)

Delo.autor

TMERROHET MOURINHO/ Juventus gati 65 milionë euro për yllin 20-vjeçar të Man United

Isa.Autor

NBA/ Skuadra e Lakers me fanellë speciale në play off dedikuar Kobe Bryant

Delo.autor

Leave a Comment