Futboll Seria A Sport

JUVENTUS-NAPOLI/ Pas një asist nga Politano, Chiesa ndëshkon për “Zonjën e Vjetër” (VIDEO)

Juventusi e ka barazuar në 1-1 rezultatin ndaj Napolit.

Në minutën e 55’, Chiesa ka arritur të barazojë gjithçka dhe tani zonja e vjetër do të kërkojë vetëm fitore.

VIDEO

Related posts

“U DUK SIKUR RA NJË BOMBË”/ Sulmuesi Ngo rrëfen tmerrin e tërmetit: Iu drejtova Zotit dhe i thashë…

Delo.autor

MUNGON ZYRTARIZIMI/ Kontrata iu skadojnë në qershorin e këtij viti, Juventus vendos për Buffon dhe Chiellini

Delo.autor

ZHGËNJEN TIRANA E EGBO/ Young Boys eliminon lehtësisht “Bardheblutë” nga Europa League

Delo.autor

Leave a Comment