Gossip Sport

SKANDAL NË ITALI/ Gjyqtaren seksi e kërcënojnë me pamje intime në rrjetet sociale (FOTO+VIDEO)

Gjyqtarja italiane Diana Di Meo, ka dëshmuar se disa faqe i kanë vjedhur asaj disa video personale me përmbajtje seksuale dhe janë publikuar në formë hakmarrjeje në Telegram dhe WhatsApp.

“Ata po shpërndajnë videot e mija private në rrjetet sociale si Telegram dhe WhatsApp, të cilat unë nuk i kam shpërndarë dhe dikush i ka regjistruar pa dijeninë time” u shpreh gjyqtarja 22-vjeçare në një video të shpërndarë në Instagramin e saj.

Emri i Diana Di Meo është bërë një trend kërkimi në Google në Itali dhe për këtë arsye ajo i ka denoncuar personat përgjegjës. Personat e përfshirë në këtë skandal rrezikojnë deri në gjashtë vite burgim.

Related posts

“JEMI NDËSHKUAR SA HERË ËSHTË FUTUR AI”/ Braziliani kthehet në “çështje” tek Partizani, shikoni reagimin e tij (FOTO)

Delo.autor

KLUBI NË KRIZË FINANCIARE/ CR7 drejt largimit nga Juventus, bardhezinjtë “piketojnë” si zëvendësues sulmuesin e PSG-së…

Delo.autor

PARTIZANI “mobilizon” KUKËSIN/ Kapiteni i verilindorëve tregon familjen e madhe (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment