Futboll La Liga Sport

BARCELONA E PAPËRMBAJTSHME/ Araujo përfiton një topi të kthyer dhe ndëshon Atletico Madrid (VIDEO)

Barcelona e ka çuar në 3:1 epërsinë kundër Atletico Madridit, në derbin e javës në La Liga që po zhvillohet momentalisht në Camp Nou.

Ronald Araujo shënoi për 3:1 për Barçën në minutën e 43-të.

Mbrojtësi spanjoll e futi topin në rrjetë me një goditje nga afërsia, pas një topi të kthyer.

VIDEO

Related posts

CARABAO CUP/ Manchester City mposht me “POKER” Arsenal-in dhe kualifikohet në gjysmëfinale

Delo.autor

STATISTIKAT/ 18 javët të para në Superiore, pasimet dhe zotërimi i topit flasin vetëm për… Kukësin

Delo.autor

LIVE/ Torino-Milan, Andrea Belotti kalon vendasit në epërsi, shënon nga pika e bardhë

Delo.autor

Leave a Comment