Sport Të tjera

PAMJET QË BËRI XHIRON E BOTËS/ Kur Conor Mcgregor takon Putinin dhe mërziti forcat e sigurisë (VIDEO)

Ylli 33-vjeçar i UFC-së, Conor McGregor, është takuar një herë më presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, i cili është dukur shumë i kënaqur me takimin me irlandezin.

Megjithatë, e njëjta gjë nuk mund të thuhet për ekipin e sigurisë të Putin. Gjatë momentit të daljes në fotografi, Conor ka ngritur grushtin siç e ka zakon, por  i është kërkuar menjëherë nga forcat e sigurisë që të mos e bëjë këtë gjest.

Related posts

PËRBALLJA GJYSMËFINALE ITALI-SPANJË/ Barella zbulon forcën e “Azzurrëve”: Ata të dy janë fenomenë

Delo.autor

“JUVENTUS KA PROBLEME QË VËSHTIRË TË ZGJIDHEN”/ Ish-trajneri i Italisë: Titulli? Inter favorit, nuk e di nëse Milan…

Delo.autor

E NGATËRRUAN SI PERSON TË BOTËS SË KRIMIT/ Policia italiane i thur elozhe lojtarit të Milanit: U soll si qytetar model! Mund edhe të…

bora.autor

Leave a Comment