Futboll Seria A Sport

“TEK LAZIO NUK MË DHANË MUNDËSI”/ Nani: Ja pse u ktheva në Serinë A

Luis Carlos Almeida da Cunha, i njohur nga publiku si Nani, ka folur për arsyen që e ka shtyrë të zgjedhë Venezia-n në këtë fazë të dytë të sezonit.

“Kam zgjedhur Venezi-an për t’u kthyer në nivele të larta, të përballem me sfida të mëdha dhe të provoj veten. Dhe Seria A është një nga kampionatet më të bukur dhe të vështirë”, ka thënë portugezi.

“Kur isha te Lazio doja të tregoja cilësitë e mia, por nuk më është dhënë mundësia. Nuk jam më i ri, por kam një dëshirë të madhe të punoj. Jam këtu për të ndihmuar skuadrën dhe ta shfrytëzoj këtë moment shumë të bukur për mua”.

Related posts

U AKTIVIZUA PA MASKËN MBROJTËSE KUNDËR HAMBURG/ Mesfushori Gjasula: Kisha 5 minuta të tmerrshme, pas të cilave…

Delo.autor

Episodi i kthesës/ Si Messi bëri psikologun dhe e ktheu Neymar në një yll

Sadik.Autor

Flamurtari “bastis” Skënderbeun, ish-kapiteni i Partizanit vishet kuqezi

Isa.Autor

Leave a Comment