Futboll Premier League Sport

E BUJSHME/ Pogba refuzon Real Madridin dhe Juventusin, firmos para-kontratën me skuadrën e…

Mesfushori francez i Mançester Junajtid, duket se e ka vendosur se ku do ta vazhdojë të ardhmen e tij dhe duket se nuk do të jetë as Real i Madridit dhe as Juventusi.

Në Spanjë tashmë e bëjnë të sigurt, ku shprehen se kampioni i botës me Francën ka firmosur një para-kontratë me klubin e PSG.

Pogba do të largohet nga Mançester Junajtid në verë si një futbollist i lirë, duke mos pranuar të rinovojë me “Djajtë” dhe PSG i është dukur si opsioni më i mirë i mundshëm.

Related posts

SHKËLQEN NË TURQI/ Ish-lojtari i Milan dhuron spektakël me Karagumruk, shikoni SUPER GOLIN e realizuar (VIDEO)

Delo.autor

“PRITEJ MË SHUMË NGA CONTE”/ Capello: Juventus me fat, Milan rrezikon sezonin me…

Delo.autor

Kupa e Botës/ Brazil- Zvicër, kundërsulm i shpejtë seleçao shënon golin e parë

Sadik.Autor

Leave a Comment