Futboll Sport

“LARGOHEM NGA KËTU”/ Mesfushori i Interit me sondazh për të ardhmen

Mund t’ju them vetëm që do të largohem që këtej”, është fjalia që mësohet të ketë thënë Arturo Vidal, e sjellë nga spanjollja “Las Ultimas Noticias”, sipas së cilës mesfushori e ka deklaruar largimin mes miqve të tij.

Për ta përforcuar ka menduar vetë kiliani i Interit që në profilin e tij në “Instagram” ka bërë një sondazh mbi klubin e ardhshëm të tij, ku si opsion kishte vendosur Flamengon dhe Kolo Kolon.

Sipas rezultatit të postuar nga 34-vjeçari i Interit, kanë fituar brazilianët, klub që jo pak herë është përfolur si e ardhmja e tij. Vidal që mund të ndërpresë kontratën një vit para përfundimit pritet të zgjedhë Flamengon për vazhdimin e karrierës.

Related posts

CHAMPIONS/ Liverpool fiton në “thrillerin” ndaj Leipzig, Chelsea triumfon në Francë

Delo.autor

LIVE/ Starton ndeshja Champions Chelsea-Valencia

Delo.autor

FORMULA 1/ Gara e Belgjikës pezullohet prej shiut, Verstappen fitues me vetëm 3 xhiro

Delo.autor

Leave a Comment